Zadaj pytanie dot. kolagenu:
kom. 608 036 288
gg: 1791748
Kontakt e-mail:

Godziny otwarcia:
sklep czynny 24h/dobe

Co trzeba zrobić, aby móc kupować kolagen z rabatem?


 1. Należy się zarejestrować w formularzu na dole strony podając swoje imię, nazwisko i numer PESEL - (Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Deklaracja członkowska podpisywana jest z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie. Dzięki danym osobowym podawanym w czasie rejestracji możemy zidentyfikować uczestnika programu, z kolei numer PESEL stanowi Twój unikatowy numer identyfikacyjny w naszym systemie. Dzięki temu mamy pewność, że każdy użytkownik rejestruje się w programie tylko raz.)
 2. Dzięki rejestracji błyskawicznie otrzymasz swój unikalny kupon rabatowy uprawniający do zniżki przy zakupach kolagenu na -20%!
 3. W tym momencie na otrzymany kod będziesz mogła dokonać jednorazowego zakupu wybranych produktów. Otrzymany kod wprowadzamy w koszyku podczas realizacji zamówienia
 4. Stała aktywacja Twojego rabatu nastąpi po otrzymaniu od nas listownej przesyłki z kartą rabatową (ok. 7 dni od wypełnienia poniższego formularza).

Czym jest deklaracja rabatowa firmy Colway?

Deklaracja członkowska uprawnia do zakupu wszystkich produktów kolagenowych ze zniżką od 10% do 42%, przy pierwszym zakupie od 10%-20%.

Nasz sklep już przy pierwszym zakupie oferuje niezwykle wysoki rabat 20%.

 • Deklaracja NIE zobowiązuje Cię do regularnych zakupów, kupujesz kiedy chcesz i ile chcesz.
 • Nie stajesz się dystrybutorem Colway ani nie musisz sprzedawać żadnych produktów innym osobom (chyba, że chcesz - gorąco namawiamy do polecania naszych produktów wśród rodziny i znajomych).
 • Deklaracja uprawnia Cię jedynie do nabywania produktów tylko w naszym sklepie polskikolagen.pl po znacznie obniżonych cenach.

Im więcej zakupów dokonujesz, tym nabywasz większe rabaty. Nie masz przy tym żadnej presji czasowej, Twoje wydatki się po prostu sumują i nigdy nie przepadają. Poniżej prezentujemy pełną listę przysługujących rabatów:

 • 20% po zgłoszeniu formularza uczestnika deklaracji rabatowej,
 • 34% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 3 000,00 PLN wyrażonych w cenach detalicznych (bez rabatu),
 • 38% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 6 000,00 PLN wyrażonych w cenach detalicznych (bez rabatu),
 • 42% od momentu osiągnięcia w dowolnym czasie pułapu zakupów 9 000,00 PLN wyrażonych w cenach detalicznych (bez rabatu).

Dzięki podpisaniu deklaracji otrzymujesz na zawsze gwarancję niskich cen na produkty kolagenowe firmy Colway Inventia. Uwaga: w przypadku korzystania z kodu rabatowego otrzymanego z Deklaracją Członkowską nie są udzielane jakiekolwiek inne promocje.

Zapraszamy do świata rabatów Colway!

Zarejestruj się w systemie rabatowym:


Dane osobowe przekazywane w czasie rejestracji są chronione zgodnie z obowiązującym prawem i nieudostępniane osobom trzecim. Deklaracja członkowska podpisywana jest z firmą Colway Sp. J., która przechowuje Twoje dane bezpiecznie. Dzięki danym osobowym podawanym w czasie rejestracji możemy zidentyfikować uczestnika programu, z kolei numer PESEL stanowi jego unikatowy numer identyfikacyjny. Dzięki temu mamy pewność, że każdy użytkownik rejestruje się w programie tylko raz.


Strona głównaStrona główna